You are currently viewing Dotacje, treningi, zarządzanie – 3 fundamenty pod księgowość klubu sportowego

Dotacje, treningi, zarządzanie – 3 fundamenty pod księgowość klubu sportowego

Serwis Księgowość Klubu Sportowego

🤩 Dziękujemy za odwiedzenie strony Rensa VLG i mamy nadzieję, że się wkrótce zaczniemy razem działać w sporcie! 11.11.2020 serwis Księgowość Klubu Sportowego został uruchomiony. Nie zapomnij nas polubić na Facebook-u lub zacząć obserwować, aby wiedzieć na bieżąco o ważnych sprawach dla klubów sportowych.

Nowoczesny rozwój klubu sportowego

Nowoczesna księgowości internetowa pozwala na korzystanie z naszych usług w bardzo przyjazny i wygodny sposób. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej stowarzyszeń i klubów. Korzyści i zalety współpracy dla organizacji sportowych:

👉osoby zarządzające w stowarzyszeniu nie muszą się znać na systemie/aplikacji księgowej. Nie trzeba dowozić dokumentów, wystarczy podesłać skan lub zdjęcie faktury, a biuro już ją otrzyma i odpowiednio rozliczy. W tym momencie uprawnione osoby ze stowarzyszenia również mają dostęp do dokumentów i rozliczeń 24/7,

👉nowoczesna aplikacja księgowa dostępna jest w cenie usługi,

👉osoby odpowiedzialne w stowarzyszeniu za rozliczenia mają pewność, że wszystko zostało prawidłowo zaksięgowane w księgach handlowych (stowarzyszenia mają obowiązek prowadzenia księgowości, polecamy pełną księgowość),

👉następuje odpowiedni podział pracy: stowarzyszenie skupia się na swojej podstawowej działalności, rozliczenia publiczno–prawne pozostają po naszej stronie. Powstaje efektywny układ współpracy,

👉w razie potrzeby, pozostaje kontakt bezpośredni – do biura zawsze można zadzwonić, napisać e-mail lub spotkać się, aby omówić ważne kwestie.

Rozwiąż swoje zadania

księgowość klubu sportowego

Księgowość

Jedno narzędzie i praktyczne zastosowania do rozliczania dotacji, darowizn i sponsorów. Księgowość Klubu Sportowego – to wartość w realizacji celów organizacji sportowej.

księgowość klubu sportowego

Dotacje

Tworzymy plany rozwoju dla fundacji, stowarzyszeń, UKS, klubów. Poświęcaj czas na rozwój, nie na administrację. Zyskaj nowy wymiar treningów dzięki nowym dotacjom.

zarządzanie klubem sportowym

Zarządzanie

W końcu możesz prowadzić klub za pomocą jednego narzędzia dla wszystkich. Ty będziesz miał wgląd w to, co się dzieje w klubie w szybki i przejrzysty sposób.

księgowość klubu sportowego, treningi

Treningi

Pozyskane środki trzeba odpowiednio rozdysponować, aby trenerzy skupili się na treningach. Praca administracyjna pozostaje dla zarządu. Kiedy członkowie zarządu prowadzą również treningi, wtedy najczęściej robią to kosztem swojego życia prywatnego. Poznając nasze podejście do księgowości, padają pytania typu: "Jak szybko to wdrażacie, abym odzyskał swój czas”.

Najpoważniejsze bariery występujące w działalności klubów sportowych:

Finanse
Trudności w pozyskiwaniu środków finansowych 56%
Prawo
Problemy wynikające z przepisów i procedur prawnych 51%
Administracja publiczna
Problemy w kontaktach z administracją publiczną 39%
Wizerunek
Trudności w kontaktach z mediami 31%

Badania własne (2019)

Jaka jest Twoja organizacja: pryncypialna czy liderska? Przeczytaj ciekawe wyniki badań NGO-sów.

Dodaj komentarz