You are currently viewing Zarządzanie klubem sportowym – 10 prostych kroków

Zarządzanie klubem sportowym – 10 prostych kroków

Jak usprawnić zarządzanie klubem sportowym?

Zarządzanie klubem sportowym poprzez aplikację internetową w swoim zamierzeniu ma na celu ułatwienie tego zadania zarządowi klubu i trenerom. Można to różnie nazywać, zastanawiać się skąd to pochodzi, czyje to jest, ale to nie znaczy, że się to nie wydarza. Zarzadzanie klubem sportowym – poznaj 10 prostych kroków. Lista ułożona wg ważności codziennej pracy w klubie.

 1. Dobra i szybka komunikacja w klubie – w aplikacji klub uzyska bezpłatne wiadomości SMS do komunikacji z trenerami, zawodnikami i rodzicami. W ciągu 15 sekund możesz przygotować wysyłkę wiadomości do całego klubu lub wybranej grupy!
 2. Grafik treningów – każdy widzi grafik dla siebie, tzn.: rodzice dla swojego dziecka, trenerzy dla swoich grup, a manager dla wszystkich. Planowanie pracy staje się łatwiejsze. Wszystkie dane dotychczasowych grup treningowych możesz zrobić w Excel-u i zaimportować do aplikacji.
 3. Listy obecności online – dla każdego trenera, na każde zajęcia. Trenerzy dostają możliwość sprawdzania listy obecności za pomocą smartfona. Wszystkie listy mogą być na bieżąco uzupełniane – bez drukowania.
 4. Nabory online – robisz formularz zapisu do grupy wraz z warunkami. Wystarczy, że wystawisz link formularza na stronie www lub Facebook-u, a osoby, które się zapiszą wpadką do odpowiedniej grupy wskazanej przez klub.
 5. Wyjazdy na zawody – trener wysyła do zawodników powołania na zawody i sprawdza kto potwierdził udział. Po zawodach wprowadza wyniki, oceny, uwagi. Buduje w ten sposób kartotekę występów danego zawodnika.
 6. Kartoteki zawodników – wszystkie dane w jednym miejscu dla trenera i managera. Wyniki, historia, komentarze trenerskie, obecność na treningach. Szybciej poznasz mocne i słabe strony swojego zawodnika i lepiej ułożysz plan treningów.
 7. Opłaty członkowskie – wystarczy zaimportować wyciąg z konta, a opłaty same się odnotują, nie będzie już trzeba mozolnie sprawdzać każdego z osobna. Aplikacja wyśle powiadomienie do rodziców, jeśli spóźniają się z opłatą.
 8. Badania lekarskie – aplikacja przypomni automatyczne o terminach badań lekarskich zawodników. Bez stresu trener zaplanuje je dla zawodnika tak, aby zdążyć przed zawodami.
 9. Multimedia z treningów – zamieszczaj zdjęcia i filmy z treningów, zawodów, obozów. Wszystko dostępne online dla managera, trenerów oraz rodziców. Wspomagaj chęć trenowania i osiągania lepszych wyników swoimi materiałami.
 10. Organizacja obozów sportowych – wygodnie wprowadzaj informacje o obozach, wysyłaj powiadomienia oraz prowadź ewidencję dokumentów i płatności. Mozolna praca administracyjna stanie się przeszłością, a trenerzy będą mieć więcej czasu na pracę z zawodnikami.

Miejsce na dane Twojego klubu sportowego

Wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu zarządzanie klubem sportowym staje się znacznie prostsze, a co najważniejsze nie zajmuje już tyle czasu. Możesz wybrać się na studia i uczyć się jak zarządzać klubem sportowym lub zacząć od razu to robić i zostać praktykiem. Ofertę studiów sportowych zobacz tutaj. Znalezienie wolnego czasu dla prezesów i trenerów klubów, którzy oprócz swojej organizacji pracują na etacie, często odbywa się kosztem życia rodzinnego. Spróbuj to zmienić i odzyskaj czas dla siebie i swojej rodziny.

zarządzanie klubem sportowym przez aplikację

Forma prawna klubu a korzystanie z aplikacji

Aplikacja wspiera zarządzanie w każdej organizacji sportowej bez względu na formę prawną. Materiał pomocniczy o przydatnych aspektach prowadzenia organizacji sportowej znajdziesz tutaj. Jeśli prowadzisz UKS, twoja organizacja rozrasta się i chcesz prowadzić działalność odpłatną, aby szybciej ją rozwijać, przeczytaj to.

Czas na start

zarządzanie klubem sportowym przez aplikację

Uzyskaj darmowy dostęp do aplikacji Zarzadzanie klubem sportowym i przekonaj się sam. 14-dniowy okres próbny jest w pełni darmowy i niezobowiązujący. Dopiero po tym okresie podejmujesz decyzję o dalszym używaniu aplikacji i rozpoczęciu współpracy.

Zarządzanie klubem sportowym - podsumowanie

mobile phone, smartphone, gsm

Wady:

 • Czas na wpisanie wszystkich danych do aplikacji
cup, businessman, successful

Zalety:

 • Oszczędność czasu
 • Wzbogacenie oferty klubu
 • Różnorodna oferta cenowa
 • Możliwe lepsze osiągi sportowe
 • Dobra współpraca z rodzicami
 • Składki członkowskie na bieżąco
 • Poszerzenie wiedzy o zarządzaniu
 • Lepsze wykorzystanie zasobów klubu

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz, postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz