You are currently viewing Abecadło menedżera sportowego – 1 aplikacja do zarządzanie klubem

Abecadło menedżera sportowego – 1 aplikacja do zarządzanie klubem

Nowe abecadło menedżera sportowego

“Oszczędność napędza innowacyjność, tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.”

Jakie jest abecadło menedżera sportowego?

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem niewielkiego klubu w B klasie czy menedżerem legendy Ekstraklasy – na pewno doceniasz codzienne ułatwienia w zakresie komunikacji, zarządzania i planowania. Zamiast poświęcać cenny czas na rozpisywanie strategii na szkolnych tablicach i niezliczone telefony potwierdzające najdrobniejsze zmiany w grafiku skorzystaj z intuicyjnej aplikacji mobilnej. Aplikacja do zarządzania klubem sportowym w standardzie Vision Sport General odciążeniem dla menedżerów. Nasza aplikacja to nowe abecadło menedżera sportowego.

Dzisiaj zarabianie pieniędzy jest bardzo proste. Ale zarabianie pieniędzy, będąc odpowiedzialnym wobec społeczeństwa i próbując ulepszać świat, jest bardzo trudne.

Dla kogo aplikacja do zarządzanie klubem?

Zgodnie z danymi GUS, w Polsce w 2019 roku działało niemal 15 tysięcy klubów sportowych, 70 polskich związków sportowych i 535 okręgowych związków sportowych. W 2019 roku Polacy zdobyli łącznie 432 medale na mistrzostwach świata, w tym 39 w konkurencjach olimpijskich. Tym samym nie ulega wątpliwości, że sport jest kluczowym elementem życia codziennego wielu Polaków, w tym dzieci. Samodzielne wycieczki na basen czy wspinaczki górskie są ekscytujące, ale to przynależność do grupy stanowi często główny motywator do regularnej aktywności fizycznej; kluby sportowe są też doskonałym miejscem by spotkać przyjaciół czy rozwinąć nowe pasje.

Komunikacja menedżera

Każdy menedżer dąży do stałego rozwoju swojej placówki, do powiększania zasięgów klubu i do wzrostu jego rozpoznawalności. Podobnie, każdy członek chce mieć stały dostęp do kluczowych informacji i poczucie przynależności do prężnie rozwijającej się instytucji. W przypadku klubów dziecięcych rodzicom najmłodszych członków zależy na stałym kontakcie z kadrą zarządzającą.

By osiągnąć powyższe cele menedżerowie klubów, w natłoku codziennych obowiązków, ratują się tworzeniem grup na portalach społecznościowych, rozsyłaniem grupowych e-maili i pocztą pantoflową. Ich teczki i notesy pękają w szwach, a możliwość zgubienia papierowych dokumentów spędza sen z powiek.

Menedżer z Vision Sport General

Model nowoczesnego zarządzania klubami w oparciu o standardy Vision Sport General jest odpowiedzią na dotychczasowe potrzeby menedżerów klubów i ich członków, jak i szansą na dalszy rozwój. Aktywność fizyczna, poczucie wspólnoty i zdrowy duch braterskiej rywalizacji pozwalają utrzymać ciało w zdrowiu i sprawności fizycznej. Troska o dotrzymanie terminów i koordynacje zadań burzy tę harmonijną wizję. Warto też mieć na uwadze fakt, że brak terminowości przy kontrolnych badaniach lekarskich może mieć tragiczne skutki. Użytkowanie właściwie dopasowanej do potrzeb klubu aplikacji minimalizuje ryzyko popełnienia takiego błędu.

Abecadło menedżera sportowego, aplikacja do zarządzania klubem, Vision Sport Global

Korzyści z dóbr dostępnych online

Do niedawna występowało bardzo wyraźne rozróżnienie między kulturą fizyczną a umysłową. Sportowcy nie zajmowali się karierą naukową, a specjaliści od IT nie odwiedzali siłowni. Obecnie te granice bardzo się zacierają, a społeczeństwo skupia się na holistycznym rozwoju. Dziś mechanicy samochodowi coraz częściej używają w diagnostyce aut laptopy, a rzadziej klucze francuskie czy lewarki. Podobnie należy myśleć o sporcie. Czerpanie korzyści z dóbr dostępnych online ułatwia komunikację między zawodnikami i zwiększa wydajność działania klubu. Gotowe szablony dokumentów, łatwe do ustawienia przypomnienia i automatyzacja cyklicznych zadań bezpośrednio oszczędzają osobogodziny pracy.

Żeby było łatwiej

Co więcej, usługa Zarządzania Klubem Sportowym działająca w oparciu o metodologię Lean Management umożliwia stałą kontrolę składek członkowskich, daje wgląd w kalendarium wydarzeń i przyspiesza pracę menedżera klubu. Ponadto, w przypadku klubów, których członkami są dzieci, ich rodzice zyskują łatwy dostęp do wszystkich kluczowych informacji takich jak okresowe badania lekarskie, organizacja obozów i wyjazdów sportowych.

Czerpanie radości ze sportu

Brytyjski dziennikarz John Carlin powiedział, że „sport ma moc zmieniania świata”. Usługa Zarządzanie Klubem Sportowym nie posiada aż tak nadnaturalnych mocy; stanowi jednak medium, dzięki któremu menedżerowie i członkowie klubów będą mogli skupić się na czerpaniu radości ze sportu. Program to więcej niż intuicyjne moduły, właściwie dostosowane pakiety i szeroki wachlarz usług; to stabilność i idący z nią spokój. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z pakietu Standard, Extended, Pro lub Platinum.

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz, postaramy się pomóc.

Dodaj komentarz