Pozyskuj środki Finansowe z dotacji i od sponsorów

Rozwijaj organizację

dofinansowanie dla klubów sportowych

Programy do dotacji

Nie płacisz za wniosek

Tworzymy plany rozwoju dla fundacji, stowarzyszeń, UKS, klubów sportowych. Poświęcaj czas na rozwój, a nie na administrację. Dofinansowanie dla klubów sportowych – z nami będzie łatwiejsze. Otrzymasz pomoc merytoryczną na każdym etapie. Nasze podejście jest elastyczne i rozliczenie następuje ze środków projektu. Nie płacisz za wniosek.

Wycena i kosztorysy

Wycena zawiera zsumowane ilości danej usługi, z podaniem szacunkowych ilości materiałów i cen dającym również szacunkowy obraz cenowy całego projektu. Kosztorys natomiast jest dość precyzyjnym wyliczeniem wartości projektu na podstawie konkretnych ofert, umiejscowienia działań i dedykowanych rozwiązań technicznych.

Dofinansowanie dla klubów sportowych

Księgowość dla fundacji, stowarzyszeń, UKS, klubów

Zyskaj z nami dotacje i sponsorów

Innowacyjna księgowość w sporcie

Umów rozmowę

Znajdź potencjał swojego klubu

Konsultacje

Posiadanie sponsora sportowego to marzenie niemal każdego klubu. Wsparcie finansowe jest ogromnym odciążeniem zarówno w kosztach treningów, sprzętu i wyjazdów na zawody. Naucz się jak pozyskać sponsora sportowego. Dotrzyj do odpowiednich ludzi – którzy się zainteresują, poświęcą czas na zapoznanie się z ofertą Twojego klubu i podejmą decyzję.

Marka klubu sportowego

Niewielkie nakłady kapitału, ale ogromny potencjał emocjonalny zawarty w marce klubu sportowego, potrafi generować profity wręcz nieosiągalne dla innych branż. Brandy tego typu należą do grupy najbardziej efektywnych, tak finansowo, jak i wizerunkowo. Sprawdź jak zarządzać klubem przez aplikację.

dofinansowanie dla klubów sportowych

Dofinansowanie dla klubów sportowych

dofinansowanie dla klubów sportowych

Więcej możliwości

Zaoszczędzone pieniądze przeznaczaj na rozwój klubu. Z nami dofinansowanie dla klubów sportowych będzie w twoim zasięgu.

dofinansowanie dla klubów sportowych

Więcej fanów

Naucz się z nami jak docierać do swojej społeczności i ją aktywizować. Spraw, aby zawodnicy i kibice działali razem dla Twojej organizacji.

dofinansowanie dla klubów sportowych

Więcej sportu

Wykorzystaj innowacyjne rozwiązania księgowe dla klubów sportowych, dzięki którym klub może zyskać nowych darczyńców lub dotację. 

dofinansowanie dla klubów sportowych

Dotacje dla klubów sportowych

Syntetyczne opisy zadań

Stwórz z nami syntetyczny opis zadania, aby stał się wizytówką projektu i zwiększał szanse na dotacje. Wyróżnij swój wniosek spośród innych. Dofinansowanie dla klubów sportowych jest w Twoim zasięgu.

Plany i harmonogramy działań

Zaplanuj wykonanie swojego projektu z podziałem na poszczególne kroki, aby doszedł pewnie do celu. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia i metody.

Opisy rezultatów realizacji zadań

Twórz przejrzyste i rzetelne rezultaty – to najlepsza rekomendacja dla Twojej organizacji. Generuj potrzebne informacje na temat np. kosztów danego programu, kosztów administracyjnych.

Finanse inspirowane sportem

Minimalizuj swoje dokumenty

Korzystaj ze sprawdzonych wzorów dokumentów i zawsze aktualnych oraz zgodnych z przepisami

Ułatwiaj płatność startującym

Formularze rejestracji dostosujemy do Twoich zawodów, aby szybciej i sprawniej dokonać płatności

Zachowaj przepływ i dostęp online

Podsumuj wszystkie statystyki, pochwal się przed sponsorem, pokaż wartość Twojego klubu

Automatyzuj powtarzające się zadania

Optymalizujemy oszczędzając Twój czas i budżet, który możesz przeznaczyć na dalsze innowacje

Zainteresowany rozwojem klubu?

Uzyskaj lepsze rezultaty i wybierz program dla twojej organizacji

Program dla klubów oczekujących precyzyjnie dopasowanej usługi realizowanej przez dedykowany zespół prawno-księgowy.

Program dla rozpoczynających działalność sportową oraz małych klubów i innych organizacji pozarządowych.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23 %. Przedstawione plany mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Często zadawane pytania

Umowa dotacyjna oznaczana jest jako umowa powierzenia lub o wsparcie realizacji zadania publicznego. Umowa jest umową powierzenia w przypadku, gdy organizacja nie wnosi wkładu własnego do realizacji zadania. Jeżeli organizacja wnosi wkład własny – umowa jest umową o wsparcie realizacji zadania publicznego.

Preferujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Usługa uzależniona jest głównie od trzech czynników: wymaganych w konkursie dokumentów, wielkości projektu oraz poziomu dopasowania projektu do wymogów konkursu. Nasze podejście jest elastyczne i rozliczenie następuje ze środków projektu. Najlepiej skontaktuj się z nami poprzez formularz Umów rozmowę.

Aby w pełni skorzystać z usługi, klub musi posiadać status organizacji NGO. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w zakresie sportu może być uznana za klub sportowy (taką możliwość daje ustawa o swobodzie działalności gospodarczej, a w PKD można znaleźć kod na jej oznaczenie (93.12.Z). Jednak podmiot taki (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w formie klubu sportowego) nie jest np. uprawniony do otrzymywania dotacji na zadania sportowe. Spółki kapitałowe, tj. zarejestrowane w KRS jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółka akcyjna, są przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Zdarza się, że pierwotna oferta klubu na realizację zadania, złożona w konkursie, zostaje zmieniona. Dzieje się tak np. wtedy, gdy komisja konkursowa przyznała mniejszą dotację niż ta, o którą ubiegał się klub lub gdy termin rozstrzygnięcia konkursu się opóźnił. W takim przypadku do umowy dotacyjnej trzeba opracować aktualizację: dostosowany do nowej sytuacji opis poszczególnych działań, harmonogram, kalkulację przewidywanych kosztów.

W przypadku, gdy w związku z realizacją zadania klub osiągnie przychody nieprzewidziane w ofercie i w umowie (np. odsetki bankowe) możliwe jest ich wykorzystanie na realizację zadania. Jeżeli środki takie nie zostaną wykorzystane na realizację zadania klub będzie musiał je zwrócić. Wydatkowanie osiągniętych przychodów, w tym także odsetek bankowych od środków przekazanych przez dotacjodawcę niezgodnie z umową np. na inne cele, uznaje się za dotację pobraną w nadmiernej wysokości.

Programy Do Dotacji to wieloplatformowa usługa do optymalizacji działań związanych z pozyskiwaniem dofinansowania (dotacje, granty, sponsoring) dla każdej organizacji sportowej z sektora NGO.

Zapisz Się Na Rozmowę

Porozmawiajmy I Sprawdźmy, W Jaki Sposób Możemy Ci Pomóc

Innowacyjne rozwiązania księgowe dla organizacji sportowych – czy widzisz w jaki sposób mogłoby to u Ciebie zadziałać? Przygotuj dwa dogodne terminy dla Ciebie, a odpowiemy szybko.

Do góry strony