Usługi księgowości dla Klubu sportowego i NGO

Nasza oferta

#Księgowość Klubu sportowego

Kompletne rozwiązania księgowe

Dajemy dostęp online do danych księgowych. Zarząd organizacji sportowej zna swoje zasoby i wynik finansowy na bieżąco. Pomagamy w podejmowaniu decyzji o rozwoju. Jedno miejsce ze wszystkim, czego klub sportowy potrzebuje, aby działać zgodnie z prawem. Księgowość klubu sportowego możemy również prowadzić w formie tradycyjnej.

Praktyczne zastosowania

Jedno narzędzie, wiele funkcjonalności i praktyczne zastosowania do rozliczania dotacji, darowizn i sponsorów.
#KsięgowośćKlubuSportowego – zadziała u Ciebie i  przyniesie wartość w realizacji celów organizacji sportowej.

Elastyczne plany

W zależności od wielkości klubu sportowego, ilości dokumentów, prowadzenia działalności gospodarczej, oferujemy pełną elastyczność opłat. Małe kluby w okresie przerwy i braku dokumentów księgowych, mogą być nawet zwolnione z opłat. Plan można zmienić w dowolnym momencie, po to by Twój sport lepiej się rozwijał.

Pomoc we wdrożeniu

Pomagamy na starcie, a nasze szkolenia wdrożeniowe wliczone są w cenę, bo nowe techniki organizacyjne w sporcie są potrzebne. Pracy online warto się nauczyć, bo będzie jedną z najskuteczniejszych metod zarządzania finansami.

księgowość klubu sportowego
zarządzanie klubem sportowym

#Zarządzanie klubem

Konta manager, trener, rodzic

W końcu możesz prowadzić klub za pomocą jednego narzędzia dla wszystkich w aplikacji internetowej. Ty będziesz miał wgląd w to, co się dzieje w klubie w szybki i przejrzysty sposób.
Informacje o treningach, możliwość sprawdzenia listy obecności, tworzenia konspektów treningów i komentowania zawodników – to dopiero początek udogodnień dla trenerów.
Zobacz jak spisuje się na treningach Twój mały zawodnik, sprawdź listy obecności, komentarze trenerskie, rozkład zajęć oraz kalendarz wydarzeń klubowych – zostań najlepszym kibicem swojego dziecka.

Zarządzanie karierą zawodników

Wszystkie dane w jednym miejscu – parametry, historia, komentarze trenerskie, obecność na treningach. Wyślij powołania na zawody z systemu, sprawdź kto potwierdził udział. Wprowadzaj wyniki oraz komentarze i buduj kartotekę występów zawodnika.

Najlepsza komunikacja

W ciągu 15 sekund możesz przygotować wysyłkę wiadomości do całego klubu lub wybranej grupy. Możesz prowadzić nabory online. Zapisane osoby wraz z danymi rodziców automatycznie trafią do wybranej grupy. Szybko i wygodnie wprowadzaj informacje o obozach, wysyłaj powiadomienia i prowadź ewidencję dokumentów i płatności. Nic nie umknie Twojej uwadze!

#Obsługa zawodów

Obsługa księgowa zawodów sportowych

Zostań najlepszym organizatorem imprez sportowych. Uzyskaj dostęp do wszystkich wygodnych narzędzi organizatora w jednym miejscu. To trzeba powiedzieć! Oddajemy w Twoje ręce kompletne wzory zdejmujące z Ciebie ogrom obowiązków związanych z finansami zawodów.

Działalność odpłatna i nieodpłatna

Zaplanuj swoją imprezę zgodnie z przepisami. Zapanuj nad budżetem, abyś nie przekroczył warunków prowadzenia działalności odpłatnej. Zorganizowanie imprezy sportowej – zarówno na wolnym powietrzu, jak i w zamkniętym obiekcie, to nie tylko realizacja ciekawego pomysłu. Na organizatorach ciąży wiele obowiązków zarówno programowych, jak i finansowo-organizacyjnych. 

Rozliczenie zawodów

Przygotuj bazę sędziów, wystaw sprawnie delegacje. Podpisz umowy na wykonanie czynności pomocniczych. Zakup potrzebny sprzęt, wyposażenie i usługi, właściwie opisz faktury. Sukces organizacyjny sprawi, że Twoje zawody będą powtarzalne, a liczba chętnych będzie wzrastać. Twoi sponsorzy i darczyńcy chętniej będą wspierać Twój klub.

Rensa VLG obsługa zawodów
dofinansowanie dla klubów sportowych

#Programy do dotacji

Nie płacisz za wniosek

Zajmujemy się opracowywaniem wniosków aplikacyjnych. Dofinansowanie dla klubów sportowych rozpoczyna się od przygotowania i ustalenia zakresu merytorycznego, zrobienia wyceny sprzętu. Przygotowujemy kompleksową dokumentację finansową w celu ubiegania się o dofinansowanie klubu sportowego. Usługa uzależniona jest głównie od trzech czynników: wymaganych w konkursie dokumentów, wielkości projektu oraz poziomu dopasowania projektu do wymogów konkursu. Nasze podejście jest elastyczne i rozliczenie następuje ze środków projektu. Najlepiej skontaktuj się z nami poprzez formularz Umów rozmowę. Najpierw poznamy potrzeby Twojego klubu, uzgodnimy program rozwoju, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji sportowej lub NGO.

Konsultacje przygotowanych ofert

Udzielmy konsultacji księgowych do przygotowanych ofert przez kluby i inne organizacje. Preferujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Po wstępnej analizie skali oraz trudności projektu, wysokość stawek dopasowywana jest odrębnie do każdego projektu. 

Rozliczanie dotacji

Sporządzaj z nami sprawozdania częściowe i końcowe. Po podpisaniu umowy o dofinansowanie na kluby czeka jeszcze biurokratyczna przeprawa z mało elastycznymi urzędami. Nieprawidłowości w rozliczaniu projektu mogą skutkować utratą dofinansowania i koniecznością zwrotu wraz z odsetkami. Lista 10 największych problemów NGO od lat nie uległa zmianie.

Oto co konkretnie zyskujesz inwestując w system online GoRODO:

✔️ Nasi klienci otrzymują od nas najwięcej! Kliknij “Pełny opis

✔️ Raz na zawsze zapomnisz o braku przestrzegania prawa, dzięki czemu nie będziesz musiał szukać osób do zajęcia się sprawą

✔️ Otrzymasz gotowe rozwiązanie, które pozwoli Ci na zaoszczędzenie Twojego cennego czasu

✔️ Otrzymasz wsparcie inspektora ochrony danych i co dzięki temu zyskasz? To proste, nie wydasz nic więcej, dostajesz to w cenie licencji na 12 misięcy

✔️ Wykorzystasz aktualizację dokumentów w cenie licencji, to pozwoli Ci na zaoszczędzenie na wydatkach

✔️ Poczujesz święty spokój, bo dzięki temu zajmiesz się rozwojem swojej organizacji

RODO dla stowarzyszeń, wdrożenie RODO

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23 %. Przedstawione plany mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Dokument księgowy – to m.in. faktura, rachunek, paragon, nota księgowa, raport kasowy, wyciąg bankowy, lista płac, rachunek rozliczenia umów zlecenia i umów o dzieło, rozliczenie delegacji, dokumenty obrotu kasowego (KP, KW, druk zaliczki, druk rozliczenia zaliczki), dokumenty obrotu magazynowego (PZ, RW, MM), dokumenty obrotu środków trwałych (OT, PT, LT).

Zapisz Się Na Rozmowę

Porozmawiajmy I Sprawdźmy, W Jaki Sposób Możemy Ci Pomóc

Innowacyjne rozwiązania księgowe dla organizacji sportowych – czy widzisz w jaki sposób mogłoby to u Ciebie zadziałać? Przygotuj dwa dogodne terminy dla Ciebie, a odpowiemy szybko.

Do góry strony