Usługi księgowe dopasowane do potrzeb sportu i NGO

Opinie i Doświadczenie

Biuro rachunkowe dla klubu i NGO

W swojej działalności wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie księgowe, innowacyjne techniki organizacyjne i narzędzia zarządzania Lean Management, aby uzyskiwać najlepsze rezultaty dla naszych klientów. Na co dzień kierujemy się naszych dekalogiem, który czyni naszą pracę coraz lepszą i dającą pewne oraz powtarzalne wyniki księgowo-sportowe. Pierwsze biuro rachunkowe dla klubu stworzone z pasji do sportu.

Opinie pozwalają podwyższać poziom naszych usług, ale też znajdować nowe rozwiązania dla powtarzających się problemów. Dzięki Twojej opinii pomagasz innym, bo nie będą już musieli szukać osób do zajęcia się ich sprawą. Opinię możesz dodać na dole strony – opinia jest tutaj nazwana komentarzem.
Dzięki Twojej pomocy poprzez opiniowanie, polubienie czy obserwowanie naszej strony na Facebook-u, zwracasz uwagę innym na ważkie elementy w działalności organizacji pozarządowych.

Z Grzegorzem współpracuję od wielu lat w karate. Wielokrotnie spotykaliśmy się na zawodach. Grzegorz zawsze wkłada serce, aby sport miał ważne miejsce w życiu codziennym. Wszystkim, którzy chcą podnieść swój poziom sportowy, serdecznie polecam!

Mirosław Adamowski

Prezes/Gdański Klub Karate DO

Pan Grzegorz Sadza jest pomocnym inicjatorem i pomysłodawcą rozwoju sportowego. Zdobytą wiedzę skutecznie wdraża wielowymiarowo w klubach. Swoje zadania wykonuje z pasją i oddaniem. Aktywnie szuka sponsorów i partnerów biznesowych do rozwoju. Polecam go jako dobrego managera sportowego!

Zbigniew Barcikowski

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki

Grzegorz Sadza, posiadający uprawnienia instruktora sportu, od wielu lat współpracuje z DZKol na rzecz rozwoju kolarstwa. Uczestniczy w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez Dolnośląską Akademię Kolarską i zawodach dzieci i młodzieży.  Grzegorza w jego działalności cechują: profesjonalizm, rzetelność, w pełni oddanie pracy na rzecz upowszechniania sportu.

Bolesław Bałd

Wiceprezes ds. Szkolno-Sportowych Dolnośląskiego Związku Kolarskiego

Biuro RENSA VLG wyróżnia się sumiennością oraz rzetelnością. Powierzone zagadnienia finansowe realizuje terminowo. Zawsze dba o dobro klienta, poszukuje optymalnych rozwiązań i stosuje nowoczesną księgowość. Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego, co przewiduje umowa, ale patrzy szerzej. Polecam jako dobrego partnera.

Małgorzata Kubisiak

Owner/Biuro Rachunkowe

Na podstawie dotychczasowej współpracy oceniam biuro RENSA VLG jako firmę solidną, gwarantującą dobrą jakość usług oraz terminową, bezproblemową i nowoczesną księgowość. W związku z powyższym rekomenduję je jako solidnego, uczciwego i zaufanego partnera w sporcie.

Agnieszka Szwej

Owner/Biuro Rachunkowe

Z biurem RENSA VLG współpracuję ponad 11 lat. Biuro zawsze wywiązywało się rzetelnie i terminowo z umów. Jestem pod wrażeniem rozległej wiedzy merytorycznej w sporcie, a także w innych obszarach. Firmę cechuje elastyczne podejście z dostosowaniem do potrzeb organizacji sportowych. Nowoczesne technologie to mocna strona firmy, a także doświadczenie i dobre praktyki księgowe skoncentrowane na klubach.

Grażyna Tracz

Owner/Biuro Rachunkowe Akcept

Z Grzegorzem prowadziłem wiele projektów. Jest świetnym fachowcem i doskonałym organizatorem pracy. Jego zaangażowanie, systematyczność i konsekwencja w działaniu zawsze doprowadzają go do celu. Ma bogate doświadczenie z różnych obszarów, co pomaga mu w wypracowaniu niekonwencjonalnych rozwiązań. Stosuje nowoczesne i innowacyjne metody, w szczególności jest pasjonatem Lean Management. Ma zmysł analityczny i jest skrupulatny w rozliczeniach finansach. Doskonale łączy zawodową aktywność zarządczą z aktywnością sportową. Polecam szczególnie do współpracy klubom sportowym.

Krzysztof Wiktorowicz

Owner/PRO RAIL

Biuro RENSA VLG posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do dobrego zarządzania procesami i finansami. Stosuje nowoczesne i innowacyjne metody, które przynoszą efekty. Doskonale sprawdza się w organizacji pracy, zarządzaniu, rozliczeniach. Obsługa prowadzona była przejrzyście, skrupulatnie, a co najważniejsze rzetelnie. Polecam je jako nowoczesnego partnera w finansach.

Przemysław Szpak

Prezes Zarządu/Moxly Sp. z o.o.

Współpraca z Grzegorzem Sadzą z RENSA VLG, to jedno z ciekawszych doświadczeń, które zaistniało na płaszczyźnie biznesowej w obszarze zarządzania, optymalizacji i udoskonalania procesów. Jeśli jest ktoś, kto potrafi skoncentrować się na zadaniu, skonfrontować skostniałe rozwiązania z innowacyjną prostotą, uzyskać pożądane rezultaty będąc przy tym niezwykle skutecznym i nie pozwalając na marnotrawstwa, to właśnie będzie nim Grzegorz. W dodatku czyni to z uśmiechem i lekkością relacji. Polecam.

Katarzyna Świtalska

Prezes Zarządu/Sela Sp. z o.o.

Pracowałem z Grześkiem razem w projekcie wdrożenia kultury leanowskiego rozwiązywania problemów na szczeblu kierowniczym. Szczególnie zapamiętałem jego wpływ w przekonaniu i przygotowaniu kierowników do nowej roli. Przesądziło to o powodzeniu projektu i chętnym udziale menadżerów.

Krzysztof Drozdowski

Wdrożeniowiec kultury Lean/specjalista LPS i mapowania procesów

Z Grzegorzem współpracowałem przy wdrażaniu Lean Management. Posiada fachową wiedzę, jest zaangażowany, konsekwentny i ma dobrą organizację pracy. Jego doświadczenia z zakresu rozwiązywania problemów, standaryzacji, audytowania oraz jakości przyniosły efekty. Rekomenduję go jako solidnego, uczciwego i zaufanego partnera.

Tomasz Grzybowski

Interim Manager & Trener Kaizen (Cert. Kaizen Institute ID 86 003)

Grzegorz Sadza to praktyk stosowania Lean Management w wielu środowiskach pracy. Jego konsekwencja w działaniu i łamanie stereotypów prowadzi do ponadprzeciętnych wyników w obszarze efektywności pracy, zwiększenia niezawodności i redukcji kosztów Powiązanie 5S ze sportem, którego Grzegorz jest aktywnym uczestnikiem, również gwarantuje interesujące rezultaty. Z całą pewnością warto nawiązać z nim kontakt i określić zakres współpracy biznesowej.

Robert Wantuch

Praktyk Procesów Ciągłego Doskonalenia

Biuro rachunkowe dla klubu sportowego i NGO

Współpracujemy:

Zapisz Się Na Rozmowę

Porozmawiajmy I Sprawdźmy, W Jaki Sposób Możemy Ci Pomóc

Innowacyjne rozwiązania księgowe dla organizacji sportowych – czy widzisz w jaki sposób mogłoby to u Ciebie zadziałać? Przygotuj dwa dogodne terminy dla Ciebie, a odpowiemy szybko.

Podziel się swoją opinią

8 Komentarze/y “Doświadczenie”

 1. Niewiele czasu upłynęło od ostatniego mojego komentarza na temat Tarczy Antykryzysowej, by znaleźć się w sytuacji zdawałoby się bez wyjścia. Nagle z dnia na dzień pod koniec 2021r. umiera osoba prowadząca księgowość w Towarzystwie Miłośników Ziemi Grodkowskiej, a tu do zamknięcia rok 2021. W miejscu mojego zamieszkania nie ma osób chętnych do prowadzenia pełnej księgowości w organizacji pozarządowej. Przypomniałam sobie wówczas o usługach księgowych świadczonych dla organizacji pozarządowych przez Rensa VLG w Ścinawie. Kontakt z biurem Rensa VLG zaowocował podpisaniem umowy na prowadzenie księgowości w naszym Towarzystwie. Zdawałoby się, że będzie to trudne dla nas ze względu na brak bezpośredniego kontaktu. Nic podobnego. Wystarczy telefon, scaner i poczta e-mail. Pan Grzegorz Sadza przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości związane z zamknięciem roku 2021. Każda czynność którą mieliśmy wykonać była szczegółowo przez Niego opisywana w e-mailu. Ogromny profesjonalizm, terminowość, wielka życzliwość i nieustanne dzielenie się z nami wszelkimi nowościami dotyczącymi prowadzenia organizacji pozarządowych to cechy, które mogę polecić innym organizacjom. Zlecenie prowadzenia księgowości tej firmie było strzałem w dziesiątkę. Obecnie mogę spokojnie spać, bo wiem, że Pan Grzegorz i jego zespół robią to profesjonalnie i z największą starannością. Polecam wszystkim zagubionym i tym, którzy znaleźli się w takiej sytuacji jak ja.

 2. Wojciech / Kuźnia Wrocław

  Bardzo profesjonalne i dokładne przeprowadzenie procesu likwidacji klubu. Mimo licznych problemów i braków w naszej dokumentacji, wszystko dopięte na ostatni guzik.

 3. Monika / Stowarzyszenie Drużyna NSR

  Firma Rensa VLG służy fachową pomocą przy rozliczeniach finansowych naszego stowarzyszenia oraz doradztwem w dziedzinie wszelkich zmian prawnych. Dzięki Panu Grzegorzowi nie musimy się martwić o te kwestie – wszystkie zadania administracyjne są uregulowane jak należy, gdyż monitoruje, przypomina i pomaga.

 4. Agnieszka / Karate Goju Ryu Chobienia

  Usługi świadczone przez Biuro RENSA VLG są na bardzo wysokim poziomie. Sumienność, terminowość i profesjonalne podejście do każdego tematu. Dla Grzegorza Sadzy nie ma spraw nie do rozwiązania. Polecam serdecznie

 5. Patrycja Serdyńska, Stowarzyszenie Wińsko dla Edukacji

  Pan Grzegorz to profesjonalista w każdym calu, a współpraca z nim to sama przyjemność. Wyróżnia się ogromną wiedzą i sumiennością. Księgowość prowadzi w sposób nowoczesny i jest zawsze na bieżąco z wszystkimi innowacjami i zmianami w prawie. Potrafi doradzić, zależy mu na rozwoju organizacji, ma bogate doświadczenie i chętnie się nim dzieli. Jest skrupulatny, dobrze zorganizowany i przede wszystkim rzetelny. Biuro RENSA VLG oferuje usługi o najwyższych standardach. Polecam wszystkim organizacjom pozarządowym.

 6. Dorota Sabaj, Karate Goju Ryu Chobienia

  Grzegorz Sadza jest dobrym księgowym, pomocny w każdej sprawie, współpraca układa się bardzo dobrze. Biuro RENSA VLG prowadzone przez Grzegorza posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do dobrego zarządzania finansami i rozliczeniami.

 7. Janina Podgórna, Prezes Zarządu, Towarzystwo Miłośników Ziemi Grodkowskiej

  Fantastyczne opracowanie sposobu pozyskania środków nie tylko przez kluby sportowe, ale też i inne organizacje pozarządowe w ramach Tarczy Antykryzysowej. Dziękuję za informację i podręczniki. Wniosek bardzo prosty. Czas oczekiwania na pomoc finansową kilka dni. Nam się udało pozyskać pełną kwotę czyli 5000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez RENSA VLG w celu umieszczenia na tej witrynie Twojej opinii/komentarza, na zasadach określonych w Regulaminie i Polityce prywatności.

Do góry strony