Obsługa Księgowa Zawodów Sportowych

Zostań organizatorem

obsługa księgowa zawodów sportowych

Obsługa księgowa zawodów

Praktyczność stosowania

Wzory organizatora dostępne w jednym miejscu i zgodne z przepisami. Obsługa Księgowa Zawodów sportowych to optymalizacja prawno-finansowa imprez organizowanych przez kluby z sektora NGO.

Dobra organizacja

 Sukces organizacyjny sprawi, że Twoje zawody będą dobrze rozegrane. Zarządzaj równie dobrze swoim klubem poprzez aplikację internetową. Wypróbuj skuteczne i zarazem przyjazne narzędzie managera klubu.

Rozliczanie zawodów

Prawidłowo zakupisz potrzebny sprzęt, wyposażenie i usługi, właściwie opiszesz faktury.

Nowe przywództwo w sporcie

Zarządzaj szybko i sprawnie imprezami sportowymi. Uzyskaj dostęp do wszystkich wygodnych narzędzi organizatora w jednym miejscu. To powinieneś wiedzieć! Oddajemy w Twoje ręce kompletne wzory zdejmujące z Ciebie ogrom obowiązków prawno-finansowych związanych z prowadzeniem zawodów.

Odpowiednie wzory

Usprawnij organizację i prawidłowe rozliczenie imprezy na właściwie przygotowanych wzorach.

Rozliczenie sędziów

Przygotuj bazę sędziów, wystaw sprawnie delegacje. Podpisz umowy na czynności pomocnicze.

Działalność odpłatna

Zapanuj nad budżetem, abyś nie przekroczył warunków prowadzenia działalności odpłatnej.

Księgowość pozostaw nam!

obsługa księgowa zawodów sportowych

Mniej faktur

Z nami zmniejszysz ilości faktur nawet do 20% a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na rozwój klubu.

obsługa księgowa zawodów sportowych

Mniej kosztów

Nauczymy Cię jak ograniczyć koszty dostarczania dokumentów lub zmniejszyć je nawet o 100%.

obsługa księgowa zawodów sportowych

Więcej sportu

Wykorzystaj innowacyjne rozwiązania księgowe dla klubów sportowych, dzięki którym klub może zyskać nowych darczyńców lub dotację. 

Gwarancja powtarzalnego sukcesu w sporcie

Księgowość dla fundacji, stowarzyszeń, UKS, klubów

Zostań najlepszym organizatorem imprez sportowych

Zadbaj o budżet, promocję, rozliczenie

Umów rozmowę

Łatwa optymalizacja zawodów

Minimalizuj swoje dokumenty

Korzystaj ze sprawdzonych wzorów dokumentów i zawsze aktualnych oraz zgodnych z przepisami

Ułatwiaj płatność startującym

Formularze rejestracji dostosujemy do Twoich zawodów, aby szybciej i sprawniej dokonać płatności

Zachowaj przepływ i dostęp online

Podsumuj wszystkie statystyki, pochwal się przed sponsorem, pokaż wartość Twoich zawodów

Automatyzuj powtarzające się zadania

Optymalizujemy oszczędzając Twój czas i budżet, który możesz przeznaczyć na dalsze innowacje

Wybierz idealny program dla swoich zawodów

Skuteczny plan zarządzania prawno-finansowy zawodami sportowymi

Program dla klubów oczekujących dopasowanej usługi i dedykowanego zespołu prawno-księgowego.

Najkorzystniejszy wybór dla zdecydowanej większości klubów i bardzo elastyczny –
budżet od 40 do 800 tys. zł.

Program dla rozpoczynających działalność sportową oraz małych zawodów –
budżet od 5 do 25 tys. zł.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23 %. Przedstawione plany mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Często zadawane pytania

Umowa o dzieło nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla rozliczenia pracy sędziego. Do sędziowania zawodów sportowych sędzia jest delegowany przez związek sportowy. Natomiast wypłaty należności sędziemu (ekwiwalentu sędziowskiego) dokonuje klub na podstawie delegacji sędziowskiej. Ten rodzaj rozliczeń z sędzią jest odpowiedni dla sportu. Korzystniej dla sędziego i klubu, jeśli z tytułu przeprowadzenia zawodów sportowych, nie łączy ich żadna umowa. Delegacja stanowiąca podstawę wypłaty ekwiwalentu sędziowskiego nie jest bowiem tożsama z umową. Zatem podatek pobierany przez klub (płatnika) od wynagrodzeń sędziego należy obliczyć zgodnie z art. 41 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, uwzględniając na podstawie art. 22 ust. 9 pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, koszty uzyskania przychodów.

Koszt związany jest z wielkością imprezy i ilością potrzebnych wzorów dokumentów. W zależności od oczekiwań, możesz wykupić pojedyncze dokumenty, pakiety lub dostosować usługę indywidualnie. Zajrzyj do naszych programów. Najlepiej umów rozmowę.

Aby w pełni skorzystać z usługi, klub musi posiadać status organizacji NGO. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w zakresie sportu może być uznana za klub sportowy (taką możliwość daje ustawa o swobodzie działalności gospodarczej, a w PKD można znaleźć kod na jej oznaczenie 93.12.Z). Jednak podmiot taki (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w formie klubu sportowego) nie jest np. uprawniony do otrzymywania dotacji na zadania sportowe. Spółki kapitałowe, tj. zarejestrowane w KRS jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółka akcyjna, są przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Nasze programy są elastyczne i w zależności od potrzeb klubu, można nabyć jeden, kilka, cały pakiet dokumentów, po indywidualną obsługę imprezy.

Pobierana przez klub odpłatność (startowe) nie może być wyższa od tej, jaka wynika z kosztów tej działalności (imprezy). Oznacza to, że na pobieranej opłacie nie można zarabiać i należy pobierać opłatę „po kosztach”. Warto jednak zauważyć, że dotyczy to zarówno kosztów bezpośrednich (np. wynajem sali) jak i pośrednich (np. koszty księgowości, mediów klubu), oczywiście proporcjonalnie do zaangażowania tych kosztów w działaniu. Wysokość odpłatności pobieranej od uczestników należy ustalić przed zawodami oraz klub powinien dbać o to, aby w przypadku pobierania opłaty startowej w rzeczywistości przychody nie przewyższyły poniesionych kosztów.

Obsługa Księgowa Zawodów sportowych to wieloplatformowa usługa do optymalizacji prawno-finansowej imprez dla każdej dyscypliny sportowej organizowanej przez klub z sektora NGO.

Zapisz Się Na Rozmowę

Porozmawiajmy I Sprawdźmy, W Jaki Sposób Możemy Ci Pomóc

Innowacyjne rozwiązania księgowe dla organizacji sportowych – czy widzisz w jaki sposób mogłoby to u Ciebie zadziałać? Przygotuj dwa dogodne terminy dla Ciebie, a odpowiemy szybko.

Do góry strony