Audyt szacunkowy
Dofinansowanie  działalności
Rejestracja firmy
Abonament

Pozyskiwanie środków finansowych na prowadzenie działalności

Na opracowywane przez nas wnioski, oferujemy możliwość płatności w ratach.

Dotacje na otwarcie firmy - dotacja z Urzędu Pracy

Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o bezzwrotne dotacje z Urzędu Pracy na otwarcie działalności gospodarczej. Dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy (PUP) stanowi obecnie najpopularniejszą i najlepiej ocenianą na rynku formę aktywnego przeciwdziałania bezrobociu. Zalety tego rodzaju dotacji na rozpoczęcie działalności to:
• bezzwrotność dofinansowania - otrzymanej dotacji nie trzeba zwracać,
• dotacja otrzymywana jest z góry - czyli dofinansowanie z Urzędu Pracy otrzymuje się przed przystąpieniem do otwarcia firmy,
• procedura trwa krótko - dotacje z Urzędu Pracy dla bezrobotnych można pozyskać w ciągu 1 - 2 miesięcy.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dotacje z Urzędu Pracy na otwarcie własnej firmy. Jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy? Możemy przygotować dla ciebie właściwy, przekonujący wniosek do PUP oraz biznes plan. Gwarantujemy sprawną i fachową obsługę.


Dotacja PO KL 6.2 na rozpoczęcie działalności

W ramach programu Kapitał Ludzki realizowanego w z funduszy unijnych, które otrzymuje Polska w okresie: 2007 – 2013, realizowana jest pomoc dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą w postaci bezzwrotnych dotacji w kwocie 40 tys. zł. Tego rodzaju dofinansowanie nieco trudniej pozyskać niż dotacje z PUP, a pełna procedura trwa średnio około 8 miesięcy. Kwota dofinansowania jest jednak przeszło dwukrotnie wyższa niż w przypadku dotacji z PUP, i w większości wypadków aby złożyć wniosek nie trzeba być osobą bezrobotną.

Oferujemy fachową pomoc w zakresie przygotowywania wniosku pod Kapitał Ludzki - dotacje na otwarcie firmy. Rozbudowany wniosek pełni tutaj zazwyczaj jednocześnie funkcję biznes planu który decyduje ostatecznie o przyznaniu dotacji danemu wnioskodawcy. Biorąc pod uwagę, iż średnio jedynie co czwarta osoba, która przejdzie fazę szkoleń otrzymuje dotacje, posiadanie profesjonalnie przygotowanego wniosku w ramach programu Kapitał Ludzki staje się sprawą kluczową.


Kredyt inwestycyjny

W oparciu o kredyt inwestycyjny możemy nie tylko dokonać modernizacji w istniejącym przedsiębiorstwie, lecz również pozyskać środki na otwarcie działalności gospodarczej. Zaleta kredytu inwestycyjnego w odróżnieniu od zwykłego limitu kredytowego, to fakt iż firma nie jest zobligowana do szybkiego wykazania zysków. Bank w zależności od złożonej dokumentacji, tj. biznes planu przedstawiającego m.in. plan rozwoju firmy i spodziewane efekty finansowe może zaakceptować nawet wieloletni czas karencji dla danego przedsiębiorcy. Biznes plan dla banku musi być jednak wykonany w pełni profesjonalnie, przez co rozumie się przede wszystkim mocne osadzenie w realiach, gdzie strona ekonomiczna bazować będzie na jednoznacznych i logicznych przesłankach. W ramach działalności Naszej firmy oferujemy przygotowanie w pełni profesjonalnego biznes planu dla banku pod inwestycje opiewające na kwotę od 100 tys. zł.

Będzie nam miło włączyć Państwa w poczet naszych wdzięcznych klientów. Dlatego prosimy o kontakt z nami w dowolnej formie.
Zaufanie i dobre rozwiązania


Zapraszamy, RENSA.

 
Strona główna | Prawo i finanse | Oferta | Obsługa przetargów
Windykacja | Służebność przesyłu | Odszkodowania | Kariera | Kontakt
Copyright © 2009 - Vision Art Global - All Rights Reserved